کلینیک آدم برقی نمایندگی فروش ایران رهجو و فیدار نامدار سورین
نمایندگی فروش ایران رهجو ، برند سن دیسک،سونی و تسکو

نمایندگی فروش چیست ؟

در اصل نمایندگی فروش به شرکت یا اشخاصی گفته میشود که یا از طرف تولید کننده محصول یا از طرف شرکت وارد کننده و گارانتی کننده محصول اقدام به توزیع محصولات مورد نظر در استان ها یا شهرستان ها تحت سرویس دهی شرکت صاحب برنده یا وارد کننده آن می کنند. کلینیک آدم برقی با مدیریت جناب آقای آرتوش بابایی نمایندگی فروش ایران رهجو و همچنین فیدار نامدار سورین می باشد که می تواند محصولات تحت نظر این شرکت را برای همکاران و اشخاص حقیقی با قیمت مناسبی توزیع کند. در این مقاله با شرکت رهجو ، فیدار نامدار و خدمات وبسایت آدم برقی آشنا میشویم و در آخر نیز پاسخ سوال پر تکرار گارانتی ایران رهجو چطوره ؟  رو به شما عزیزان خواهیم داد

آیا کلینیک آدم برقی عمده فروشی دارد ؟

بله کلینیک آدم برقی نمایندگی فروش ایران رهجو و همچنین نماینده چند شرکت معتبر گارانتی دیگر هم می باشد که به صورت تخصصی در توزیع عمده محصولات ذخیره سازی فعالیت می کند. فروشگاه آدم برقی محصولات ذخیره سازی برند های تسکو،سن دیسک ، وریتی و وسترن دیجیتال را برای همکاران با قیمت های خارق العاده به صورت عمده به فروش می گذارد.

روش تهیه به صورت عمده ؟

همکاران عزیر می توانند جهت تهیه عمده محصولات ذخیره سازی و جانبی کلینیک آدم برقی که نمایندگی فروش ایران رهجو نیز می باشد با استفاده از شماره تماس های زیر با همکاران این شرکت ارتباط بر قرار کرده و سفارش خود را به صورت قیمت همکاری ثبت نمایند. فروشگاه آدم برقی با گستره‌ای از کالاهای متنوع در زمینه ی دیجیتال برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که ما از نخستین روز سعی کرده ایم به آن پایبند باشیم.

شماره های تماس :

آقای بابایی مدیریت مجموعه :

09124738058

شماره ثابت شرکت:

021-77943187

نمایندگی فروش ایران رهجو کلینیک آدم برقی

فروشگاه آدم برقی جدا از اینکه نمایدگی فروش ایران رهجو می باشد به صورت تخصصی در برند تسکو با گارانتی معتبر فیدار نامدار سورین به صورت عمده و تک در اختیار کاربران خود با مناسب ترین قیمت ها قرار داده است ، ما در کلینیک آدم برقی سیع داشته ایم کلیه فروشندگان کالای دیجیتال را از دردسر های ثبت در شرکت ها با خرید های سیکل پایین بی نیاز کنیم، در اصل بهترین مرجع برای همکاران از جهت تامین فلش مموری عمده ، هارد اکسترنال و اینترنال ، جانبی های تلفن همراه و … با تضمین قیمت می باشد.

گارانتی فیدار نامدار سورین

شرکت فیدار نامدار سورین در بخش گارانتی محصولات ذخیره سازی فعالیت می کند.که با توجه به ترجبه همکاری کلینیک آدم برقی با این شرکت میتوان آن را یکی از بهترین شرکت ها در راستای اعتبار و پاسخگویی سریع و نسبت به مشتری های خود نام برد.

فیدار نامدار سورین در محصولات ذخیره سازی برند های مانند کداک فعالیت می کند که وبسایت آدم برقی نماینده فروش محصولات فیدار نامدار سورین به صورت عمده و تک می باشد. در حال حاظر وبسایت آدم برقی محصولات کداک خود را با گارانتی شرکت فیدار نامدار توزیع میکند که همکاران میتوانند جهت اطلاع از قیمت ها به صورت عمده با شماره تماس ما تماس حاصل فرمایند.

گارانتی ایران رهجو چطوره ؟

بگذارید اول کار خیالتان را راحت کنم، گارانتی ایران رهجو بسیار معتبر و پاسخگو می باشد. تجربه ما در این چند سال همکاری با گارانتی شرکت رهجو باعث شده کاملا با روند گارانتی آشنا باشیم. پس جواب گارانتی ایران رهجو چطوره ؟ اینه کل یکی از بهترین ارئه کنندگان برند سونی و سندیسک با گارانتی واقعا معتبر است.

در صورتی که محصول خریداری شده توسط شما دچار مشکلی شده است که دارای گارانتی ایران رهجو می باشد ، باید جهت برسی و در خواست گارانتی به یکی از شعب نمایندگی های فیزیکی این شرکت مراجعه کرده که لیست آن ها را برای شما در لینک زیر قرار داده ایم، یا اینکه محصول خود را به آدرس زیر به همراه مشخصات حقیقی خود به صورت پست ارسال نمایید تا مسئولین واحد گارانتی این شرکت محصول شما را برسی و جهت هماهنگی های بیشتر با شما تماس حاصل فرمایند.

لیست و آدرس نمایندگی گارانتی ایران رهجو

لست نمایندگی های فیزیکی گارانتی ایران رهجو

آدرس خدمات پس از فروش شرکت رهجو:

تهران- خیابان سمیه بین سپهبد قرنی و استاد نجات الهی پلاک 233 ، کدپستی : 1599819111

شماره تماس :

0218300
982188802777

تاریخچه شرکت ایران رهجو

شرکت ایران رهجو فعالیت خود را از ابتدای سال ۱۳۷۴ با مونتاژ کامپیوتر آغاز نمود و در سال ۱۳۷۶ موفق به اخذ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات IT سونی گردید و این امر باعث شد بتواند به هموطنان گرامی پیشرفته ترین و مدرن ترین تکنولوژی های جهان را ارائه نماید و نیز با بهترین سرویس و خدمات توانسته در طول سال های متمادی رضایت مشتریان گرامی را جلب نماید.

در پی این موفقیت و با تکیه بر سوابق درخشان و حضور متخصصین کارآمد این فرصت فراهم آمد نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات HP و DELL را نیز کسب نماید.

میتوانید برای اطلاع بیشتر از تاریخچه شرکت ایران رهجو و همچنین شرکت تسکو میتوانید به مقاله ( آشنایی با فروشگاه آدم برقی و برند تسکو ) سر بزنید.