فلش کردن آیفون با نرم افزار محبوب 3utools
آموزش فلش آیفون با 3Utools

شاید تا به حال برای شما هم اتفاق افتاده باشد که رمز آیفون خود را فراموش کرده یا اینکه تلفن همراه شما دچار کندی بیش از حدی شده باشد. یکی از بهترین راه ها برای رفع این مشکل ها به اصطلاح فلش کردن آیفونتان است . که قرار ه به صورت خیلی ساده و جامع بدون نیاز به نرم افزار itunes  به شما آموزش دهیم که چگونه فلش آیفون با 3Utools را به صورت خیلی ساده انجام دهید.

نکته در این آموزش از آیفون X استفاده شده که فرق انچنانی با بقیه مدل ها ندارد.

(روش فلش زدن با 3utools برای تمامی مدل های آیفون ها به همین صورت می باشد اما در صورتی که رمز عبور تلفن همراه خود را ندارید، حتما باید آن را به حالت DFU ببرید، که در آپدیت جدید روش DFU تمام آیوفن ها را برای شما شرح خواهیم داد.)

آموزش فلش آیفون با 3utools در کلینیک آدم برقی

قصد داریم software flash iphone را به زبان ساده در اختیار شما قرار دهیم. پس بدون مکث میریم سراغ فلش کردن آیفونx  با استفاده از نرم افزار 3utools .

نرم افزار 3utools چیست ؟

در اصل نرم افزار 3utools یک برنامه فوق العاده مدیریت آیفون می باشد که بسیار زیبا و جامع طراحی شده و دارای قابلیت های منحصر به فردی هست که شما را در استفاده از نرم افزار های همچون itunse و … کاملا بی نیاز می کند. هرچه از کامل بودن برنامه 3utools بگویم کم است چرا که قابلیت های زیادی به صورت کاملا حرفه ای همانند: فلش زدن آیفون با 3utools و انتقال اطاعت از آیفون به کامپیوتر و … درون این برنامه گنجانده شده است.

دانلود نرم افزار مدیریت آیفون 3utools سایت سافت98

مرحله اول : دانلود و نصب 3utools

برای آن دسته از دوستانی که هنوز نرم افزار پر قدرت مدیریت آیفون 3utools را نصب ندارند لینک این برنامه را از سایت سافت 98 جهت دانلود قرار داده ایم چرا که برای فلش آیفون با 3utools به آن نیاز داریم.

دانلود نرم افزار 3Utools – جهت دانلود کلیک فرماید

مرحله دوم: نحوه بوت کردن آیفون ایکس

در قدم اول فلش آیفون با 3utools ، جهت بردن آیفونتان به حالت DFU یا همان منو بوت ، تلفن همراه خود را کاملا خاموش کرده و پس از پنج ثانیه کابل شارژ خود را به کامپیوتر متصل کرد و به گوشی وصل نماید و سریعا به ترتیب کلید افزایش صدا + و سپس کلید کاهش صدا – را فشار داده و سپس کلید پاور را نگه دارید تا آیفون شما 2 بار خاموش و روشن شود. سپس با صفحه ای مانند صفحه زیر مواجه خواهید شده که به معنی انجام صحیح مراحل است.

حالت DFU آیفون ایکس در فلش آیفون با 3utools

مرحله سوم : فلش آیفون با 3utools

پس از انجام مراحل بالا صفحه ای ماننده تصویر زیر برای شما باز میشود که اطلاعات آیفونتان را به شما نشان می دهد. در این مرحله باید جهت دانلود (رام) گوشی خود بر روی GoFlash کلیک کرده و در صفحه ای که جدید باز میشود مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

  1. بر روی آخرین نسخه از سیستم عامل ios کلیک کرده تا جهت دانلود انتخاب شود.
  2. بر روی دکمه Download کلیک کرده تا دانلود فایل فلش آیفونتان آغاز شود.
  3. می توانید از منوی دانلود که علامت یک فلش می باشد از گوشه بالا سمت راست فرایند دانلود را بررسی نماید.

نکته- پس از تکمیل دانلود فایل فلش آیفون قسمت دانلود به حالت سبز رنگ تغیر خواهد کرد.

4. بعد از تکمیل مراحل بالا جهت فلش آیفون با 3utools از منو پایین که در تصویر مشخص شده گزین  Quic Flash Mod را انتخاب کرده و در نهایت بر روی دکمه آبی رنگ Flash کلیک نمایید.

go flash در فلش آیفون با 3utools
مراحل فلش کردن آیفون ایکس فلش آیفون با 3utools

مرحله آخر : تکمیل و راه اندازی

در صورتی که موارد بالا را به صورت درست انجام داده باشید ، فرایند فلش آیفون با 3utools با موفقیت به پایان رسیده و با پیغامی ماننده تصویر زیر رو به رو خواهید شد که از سلامت دستگاه و همچنین تکمیل صحیح فلش اطلاع خواهید یافت. امیدوارم که این مطلب برای شما مفیده بوده باشه چرا که در عصر امروزی و حساس شدن اطلاعات شخصی ، اصمینان کردن به مراکز خدماتی مقداری دشوار شده که بهتره تمامی نیاز های نرم افزاری خود را با دانش خود برطرف کنیم.

تکمیل و راه اندازی ایفون فلش شده