آموزش بوت کردن فلش مموری
بوت کردن فلش مموری از طریق نرم افزار YUMI در پنچ مرحله

“آموزش بوت کردن فلش مموری از طریق نرم افزار Yumi در پنج مرحله”

برای همه ما پیش آمده است که بخواهیم ویندوز سیستم خاصی را خودمان عوض کنیم ، و با توجه به اینکه دوره سی دی های ویندوز تقریبا تمام شده است یا اینکه سیستم مورد نظر از لحاظ سخت افزاری مشکل دارد و نمی توان از سی برای آن استفاده کرد بهترین راه برای تعویض ویندوز بوت کردن فلش مموری است ، یعنی چه؟ یعنی فایل نصبی ویندوز را روی فلش مموری خود کپی کنیم اما این کپی مانند روش های کپی کردن معمول نمی باشد …. و باید از یک نرم افزار خیلی سبک و آسان به نام (نرم افزار Yumi ) کمک بگیریم که در ادامه آموزش تصاویر این نرم افزار نیز درجه شده است…

خب حالا که توضیحی در مورد تعویض ویندوز از طریق فلش مموری خوندید بریم سراغ آموزش، در مرحله اول شما حتما باید فایل ISO ویندوز را از طریق یکی از سایت های نرم افزار دانلود کرده و آماده کنید ، سایت های ماننده سافت 98 / یاس دانلود و…

قدم اول:

برای بوت کردن فلش مموری باید ابتدا نرم افزار Yumi را از وبسایت های مرجع نرم افزاری مراجعه کنیم و برنامه مورد نظر خودمون رو سرچ و انتخاب کنیم.

ما برای راحتی کار شما لینک دانلود این برنامه رو از سایت سافت 98 قرار دادیم ، جهت دانلود کلیک فرمایید.

قدم دوم:

نرم افزار را از حالت فشره خارج کرده و بر روی دکستاپ اکسترکت نماید

قدم سوم:

فلش مموری مورد نظر را جهت بوت کردن به سیستم خود وصل نماید و آن را به صورت NTFS فرمت کنید

قدم چهارم:

وارد نرم افزار Yumi شده و مطابق شکل زیر  ابتدا برای ورود به محیط اصلی گزینه I Agree را انتخاب کنید و فلش مموری خود را از کادر نمایش داده شده انتخاب نماید.

قدم چهارم بوت کردن فلش مموری نرم افزار Yumi

قدم اخر:

از کادر نمایش داده شده در تصویر روی عبارت 10/ 8 /7/single windows vista. را انتخاب کرده و در کادر پاین بر روی دکمه brows کلیک کرده و فایل ISO ویندوز مورد نظر را که قبلا اماده کردیم انتخاب میکنیم.

((نکته: بهتر است تیک کزینه NTFS Format را هم بزنیم که اطمینان حاصل شود فلش ما به صورت NTFS فرمت شده و آماده یوت شدن است.))

بعد از اتمام موارد بالا که در تصاویر هم مشخص شده بر روی دکمه create کلیک کرده تا عمل یوت کردن فلش مموری شروع به کار کند.

قدم چهارم بوت کردن فلش مموری

خب اموزش تموم شد ممنونم که همراه ما بودید،امیداوارم مفید بوده باشه، ضمنن میتونید یه سری به بقیه مقالات ما هم از طریق کلیک بر روی اینجا بزنید